1984 yılında İzmir’in Ticaret Merkezi olan Kemeraltı’nda çağdaş ve güvenilir bir şirket olabilmek bilinciyle ticari faaliyetimize başladık. 1992 yılında ticari faaliyetlerine bir açılım getirerek ev dışı tüketim sektörüne girmeye karar vermiş ve Doğaner Temizlik Malzemeleri Tic. Ve San. Ltd. Şti. olarak İzmir Gıda Çarşısında yerini almıştır. 2014 yılında is İşletme, kurum ve kuruluşların Profesyonel ev dışı tüketim ihtiyaçlarını A dan Z ye yüksek kalite ve hizmet sunan her biri kendi alanın da uzmanlaşmış markalar ile ev dışı tüketim pazarındaki gücümüzü daha ileriye taşımak için yeni adresimizde hizmetimize devam etmekteyiz.
 

Ürün çeşitliğiyle dikkat çeken ve herkesin kolayca ulaşabileceği Doğaner Temizlik, kullanıcılarına hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor. Satış sürecinde kalite, satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Hızla ve sürekli küreselleşen dünyada, inovasyon süreciyle kendisini yenilemektedir.

İhtiyaca uygun ürün seçenekleri ile fark oluşturan Doğaner; yüksek performansla çalışıp, en az hata ve en yüksek kalite ile iş yapmayı kendine ilke edinerek, bu bağlamda siz müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi ve memnuniyet odaklı bir hizmet sunmayı amaçlar.