Menu
Sepetiniz

Bardak Poşet Çaylar

Üstün lezzet ödüllü Doğadan Gizli Bahçe. Üst yapraklardan eşsiz harman. Her pakette aynı lezzeti sunan* Doğadan Gizli Bahçe ile demleme çay lezzetinde poşet çay** deneyimi her yerde sizinle...
0,00TL
DOĞADAN GİZLİ BAHÇE ·        Çayın en iyi hale gelmesini, kıymetli üst yapraklarının oluşmasını sabırla beklemeyi Doğadan öğrendik.·        Çayın üst yapraklarıyla harmanlanan, uzmanından eşsiz bir lezzet; Doğadan Gizli ..
31,10TL
Karadeniz'in ve dünyanın en kaliteli çay yapraklarının Türk damak tadına uygun özel harmanı. Hoş kokusu, buruk tadı ve pratik kullanımıyla…..
0,00TL
Karadeniz'in ve dünyanın en kaliteli çay yapraklarının Türk damak tadına uygun özel harmanı. Hoş kokusu, buruk tadı ve pratik kullanımıyla…..
0,00TL
İçeriğindeki bergamot tadıyla benzersiz bir lezzet! Demlemesi kolay, lezzeti tarifsiz...
0,00TL
Ağızlarda hafif bir bergamot tadı bırakan özel bir lezzet… Demlik poşet kolaylığıyla, her zamanki Doğuş tadıyla...
0,00TL
Ağızlarda hafif bir bergamot tadı bırakan özel bir lezzet… Demlik poşet kolaylığıyla, her zamanki Doğuş tadıyla.    ..
0,00TL
Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 100'lü  ile Lipton, yerel bir lezzeti, Doğu Karadeniz çaylarının özel harmanını sizlere sunuyor. Hem de tek kullanımlık, pratik bardak poşet çayları ile istediğiniz her yerde içebileceğiniz şekilde...
0,00TL
Doğu Karadeniz'in bereketli tarlalarında yetişen siyah çay yaprakları, buram buram kokusuyla sevilen bergamot lezzeti ile harmanlanır. Aromatik siyah çay sevenler nefis bergamot kokulu lezzeti ile Lipton Earl Grey’den vazgeçemiyor. Lipton Earl Grey, demlenmeye hazır muhteşem bergamot aromalı harmanı..
0,00TL
Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 100'lü paketi ile çay keyfine varmak için sadece bir bardağa ve sıcak suya ihtiyaç duyacaksınız! Doğu Karadeniz, Endonezya, Kenya ve Seylan çaylarını harmanlayan bu lezzetli çayı yapmak çok kolay! Lipton Yellow Label, Türk damak tadına uy..
0,00TL
DOĞADAN GELENEKEL KARADENİZ ÇAY·        Doğu karadeniz’in bahçelerinden toplanan çay yapraklarını, Türk damak tadına uuygun bir dem ve lezzet için özel olarak harmanladık.·        Doğadan Geleneksel Karadeniz, ideal demi ve h..
39,10TL
DOĞADAN EARLY GREY ·        Siyah çaya en çok yakışan hoş kokulu bergamot lezzetiyle benzersiz bir early grey keyfi..
49,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)