Menu
Sepetiniz

Dökme Çaylar

Çaykur Çay Çiçeği 500 gr. özel üretim bir çaydır. Günün her saati içmek için uygun olan bu çay, parlak rengi, deminin kalitesi, farklı lezzeti ve aroması ile alışkanlık oluşturur...
0,00TL
Her gün severek tükettiğimiz çay, damağımızda bıraktığı tadı ile unutulmaz bir aromaya sahip. Çayın, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmasının nedeni, hem sıvı ihtiyacı gibi bedensel gereksinimden hem de sağladığı keyiften kaynaklanır. Çay, kahvaltılarda olduğu gibi Türk mutfağının gelen..
0,00TL
Çaykur Kamelya Çay 1000 gr. yumuşak içimi ve hoş kokusu ile özellikle kahvaltılarınıza ayrı bir keyif katacak, doğal bir çaydır...
0,00TL
Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği çay düşünüldüğünde ilk akla gelen markalardan biri olan Çaykur, çay keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Çay tarlalarından özenle toplanan yaprakları ile Çaykur Rize Turist Çay, en az yaprakla en yoğun tadı almanızı sağlıyor. Çaykur Rize Turist Çay, size uzun süre..
0,00TL
Siyah çayların çeşitliliği toplanma ve harmanlama işlemlerinin farklılığından kaynaklanır. Çaykur Tiryaki ülkemizin en çok çay yetiştirilen bölgesi Rize'de toplanan taze çay yapraklarının, modern Çaykur fabrikalarında kurutularak üretilen 1. sınıf bir çaydır.Demlemesi oldukça kolay, renk ve kokusu ç..
0,00TL
DOĞADAN GİZLİ BAHÇE ·        Çayın en iyi hale gelmesini, kıymetli üst yapraklarının oluşmasını sabırla beklemeyi Doğadan öğrendik.·        Çayın üst yapraklarıyla harmanlanan, uzmanından eşsiz bir lezzet; Doğadan Gizli ..
69,10TL
Karadeniz'in eşsiz çayları, enfes bergamot lezzetiyle bu pakette buluşuyor. Doğuş Bergamot aromalı siyah çay ile keyifli anların tadına varın...
0,00TL
Kokusu ve lezzeti ile Türk damak zevkine en uygun harmanı... Geleneksel tatlardan vazgeçemeyenlere.....
0,00TL
Kokusu ve lezzeti ile Türk damak zevkine en uygun harmanı... Geleneksel tatlardan vazgeçemeyenlere...    ..
0,00TL
Çay tiryakilerinin demli bir çayda aradığı bütün özellikler bir çayda… Dem oranı yüksek, lezzeti tarifsiz...
0,00TL
Yeni Harmanı ile çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olan DOĞUŞ KARADENİZ TİRYAKİ ÇAYI harika demi, güzel kokusu ve enfes lezzeti ile raflarda.....
0,00TL
Yeni Harmanı ile çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olan DOĞUŞ KARADENİZ TİRYAKİ ÇAYI harika demi, güzel kokusu ve enfes lezzeti ile raflarda... ..
0,00TL
Lipton Doğu Karadeniz Çayı ile Lipton yerel bir lezzeti, Doğu Karadeniz çaylarının özel harmanını sizlere sunuyor. Rengi ve aroması ile tadına doyamayacağınız, özel yapraklardan üretilmiş bu çaydan vazgeçemeyeceksiniz.....
0,00TL
En güzel sohbetlerin keyfini, damak tadınıza en uygun çaylar ile çıkarınÇay saati tarifleri ile günün en keyifli öğününü dostlarınız ile paylaşınLipton Earl Grey harika kokusu ve lezzeti ile elinizden düşmesinÇay çeşitlerinden damak tadınıza en uygun olanlarını seçerek çay keyfinizi özelleştirinDama..
0,00TL
Doğanın, gerek kahvaltı gerek yemek sonrası için sunduğu eşsiz içecek olan çay, Lipton Dökme Çay Yellow Label ile damakları dolduruyor. Sohbetlerin yegane tanığı olan çay, dökme çayseverlerin, yediden yetmişe herkesin damak tadına uyuyor. Aroması ve kokusu ile yeni..
0,00TL
DOGADAN GELENEKS.K.DENIZ CAY 1000 GR
Stokta yok
DOĞADAN GELENEKEL KARADENİZ ÇAY·        Doğu karadeniz’in bahçelerinden toplanan çay yapraklarını, Türk damak tadına uuygun bir dem ve lezzet için özel olarak harmanladık.·        Doğadan Geleneksel Karadeniz, ideal demi ve h..
55,45TL
DOĞADAN GELENEKEL KARADENİZ ÇAY·        Doğu karadeniz’in bahçelerinden toplanan çay yapraklarını, Türk damak tadına uuygun bir dem ve lezzet için özel olarak harmanladık.·        Doğadan Geleneksel Karadeniz, ideal demi ve h..
152,00TL
DOĞADAN ALTIN YAPRAK·        Doğu karadeniz’in seçkin bahçeleriden toplanan çay yapraklarını seyla çayı ile  buluşturduk.·        Türk damak tadına uygun bir lezzet için özel olarak harmanladık.·    &n..
31,85TL
DOĞADAN ALTIN FİLİZ·        Karadeniz’in seçkin çay bahçelerinden özenle toplanan çay yaprakları, filiz çay sevenlere özel zengin ve yoğun lezzetiyle Doğadan Altın Filiz’de buluştu. ·        Sevdiğiniz filiz çay lezzet..
168,90TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)